Mówi się, że mężczyźni są jak dzieci – uwielbiają otaczać się różnego rodzaju gadżetami, które traktują bardziej jako zabawki niż jako praktyczne i funkcjonalne akcesoria. Dziś proponujemy przegląd 5 gadżetów, które sprawdzą się doskonale jako prezent dla każdego mężczyzny uwielbiającego tego rodzaju akcesoria.

Dron

Ten gadżet robi prawdziwą furorę już od kilku dobrych lat, a amatorów latania tym bezzałogowym mini-statkiem wciąż przybywa. Dron z kamerą to doskonały gadżet dla każdego mężczyzny, który lubi eksplorować okolice. Świetnie sprawdzi się zarówno do hobbystycznego latania, jak i rejestrowania różnego rodzaju wydarzeń na świeżym powietrzu takich jak impreza w ogrodzie, wesele etc. Nowoczesne drony doskonale radzą sobie obecnie w różnych warunkach pogodowych, a także przy mocniejszym wietrze, utrzymując w miarę stabilny obraz, dzięki czemu filmy czy zdjęcia mają wysoką jakość. Tym sposobem możemy zyskać piękne i wyjątkowe pamiątki z ważnych wydarzeń w naszym życiu czy udokumentować z lotu ptaka nasze wycieczki piesze czy rowerowe.

Dobrej jakości dron to koszt rzędu 2000-3000zł.

Konsola do gier

Kto powiedział, że gry są tylko dla dzieci? Dorośli mężczyźni chętnie oddają się tego rodzaju rozrywce, a często to właśnie oni w domu najwięcej czasu spędzają grając. Konsola do gier będzie dla nich doskonałym prezentem, gdyż pozwoli czerpać radość z grania na wiele możliwości. Obecnie urządzenia te są zintegrowane z wieloma platformami do odtwarzania muzyki czy filmów, więc jeśli panom znudzą się już gry, mogą wygodnie zacząć korzystać z innych rodzajów rozrywek bez konieczności przełączania się na komputer czy telewizor.

Zakup konsoli do gier z zestawem padów to wydatek rzędu około 1.500zł.

Asystent głosowy

To gadżet, który jest nie tylko bardzo praktyczny, ale również dostarczy mnóstwa zabawy każdemu mężczyźnie. To niewielkie urządzenie można w dowolny sposób zaprogramować, aby za pomocą naszego głosu wykonywało różnego rodzaju komendy takie jak włączanie i wyłączanie światła oraz różnych urządzeń, z którymi będzie ono zintegrowane, podawanie prognozy pogody, wyszukiwanie informacji w Internecie, rozpoznawanie lecącej w tle muzyki, przypominanie o spotkaniach zapisanych w naszym wirtualnym kalendarzu i wiele innych. Asystent głosowy to prawdziwy ukłon w stronę nowoczesnych technologii i każdy mężczyzna, który lubi tego rodzaju nowinki, wpadnie w zachwyt, gdy będzie mógł z niego korzystać. Koszt takiego asystenta głosowego to ok 200zł.

Smartwatch

Kolejne akcesorium godne polecenia każdemu mężczyźnie to smartwatch, czyli wielofunkcyjny zegarek pozwalający na mierzenie kalorii, tętna, kroków, wyświetlanie powiadomień z telefonu, sterowanie muzyką etc. Taki gadżet doskonale sprawdzi się nie tylko podczas sportu, ale również w codziennym użytkowaniu. Koszt średniej klasy smartwatcha to ok. 500-700zł.

Hulajnoga elektryczna

I na koniec gadżet, który choć wiąże się ze sporym wydatkiem, to z pewnością zyska przychylność każdego mężczyzny. Hulajnoga elektryczna to nie tylko alternatywa dla innych środków transportu, ale również świetna zabawa. Nie musimy bowiem wkładać żadnego wysiłku w poruszanie się, by hulajnoga wiozła nas z prędkością nawet do 30km na godzinę. Cena takiego pojazdu waha się od 1500 do 4000zł.

Jeśli szukamy wyjątkowego prezentu dla mężczyzny, wyżej wymienione gadżety z pewnością są warte rozwagi. W przypadku, gdy zabraknie nam środków na zakup takiego gadżetu, rozwiązaniem mogą okazać się szybkie pożyczki, które pozwolą sfinansować te inwestycję. Pożyczę spłacimy w wyznaczonym terminie, a radość mężczyzny z otrzymania takiego prezentu będzie trwała jeszcze przez długi czas.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *