Żadna z nas nie lubi stresu związanego z wyborem sukni na imprezę, a następnie doborem odpowiednich dodatków. Ilekroć musisz iść na imprezę, twoja szafa wygląda jakby przeszła przez nią burza z piorunami, ponieważ spędzasz całe godziny grzebiąc przez wszystkie ubrania, które masz. Pomimo tego wciąż nie masz się w co ubrać i siedzisz tam, krzycząc na wszystkich wokoło. Zdarza się to nam wszystkim. Sprawdź nasz poniższy artykuł, a z pewnością znajdziesz odpowiednią stylizację dla siebie!

Dress code

Dress code odgrywa bardzo ważną rolę w wyborze tego, co założyć na imprezę. Jeśli nie weźmiesz tego pod uwagę – będziesz wyglądać śmiesznie. Zwłaszcza jeśli na uroczyste przyjęcie założysz kostium na Halloween. Musisz pamiętać o dress code i odpowiednio dobrać swój strój. Twój strój musi być odpowiedni na imprezę. Może to być trudne, gdy w zaproszeniu nie jest on sprecyzowany. W takiej sytuacji możesz po prostu nosić coś neutralnego, co byłoby idealne na każdą imprezę. Istnieją sukienki, które nie są zbyt krzykliwe i nie są zbyt formalne. Takie sukienki można kupić w sklepach internetowych. Zawsze możesz ubrać takie sukienki i ozdobić je sprzączką i delikatnymi kolczykami. 

Dodatki

Może być trudno zdecydować, jaki dodatek będzie pasował do jakiej sukienki. Ale jest to naprawdę całkiem proste. Przestrzegaj tylko tej jednej zasady. Jeśli masz na sobie zwykłą sukienkę bez nadruków lub czegoś błyszczącego, to Twoje akcesoria powinny być błyszczące. Na przykład, jeśli nosisz zwykłą czarną sukienkę, połącz ją ze srebrnymi kolczykami, bransoletką i sprzączką. Uważaj aby nie przesadzić z tym. W ten sposób nie będziesz wyglądać zbyt krzykliwie lub zbyt prosto. Z drugiej strony, jeśli zdecydujesz się na noszenie czegoś z nadrukami lub czegoś, co jest dość ikoniczne i błyskotliwe, wtedy Twoje dodatki powinny być ograniczone do minimum. W ten sposób Twoja sukienka będzie się wyróżniać, a Twoje dodatki będą dopełniać ją w najlepszy sposób.

Sprytnie dobieraj kolory

Musisz grać mądrze kolorami. Na pewno nie chcesz iść na imprezę wyglądając jak tęcza. Upewnij się, że nosisz odpowiednie kolory, które faktycznie pasują do Twojej skóry i pasują na imprezę. Na ślubie nie chciałabyś nosić zwykłego czarnego stroju. Załóż strój koloru czerwonego lub niebieskiego. Nawet jeśli planujesz nosić coś raczej stonowanego, jest sposób, aby ten strój wyglądał wyjątkowo. Takie stroje są w dzisiejszych czasach całkowicie modne, ale upewnij się, że nie będzie nudne. Dodaj do niego błyszczące sprzączki w jakimś kolorze, aby ten prosty strój się wyróżniał. Baw się kolorami, ale w odpowiedni sposób.

Makijaż na imprezę

Makijaż jest bardzo ważny podczas planowania stroju. Nawet jeśli nie wiesz zbyt wiele o makijażu, to i tak możesz go zrobić i sprawić, że będziesz wyglądać świetnie. Jedyną rzeczą, o której musisz pamiętać jest twoja sukienka. Makijaż powinien być całkowicie zgodny z twoją sukienką. Jeśli nosisz dość jasną sukienkę, powinnaś stonować makijaż do naturalnego, nie chcesz wyglądać jak choinka, na której wszystko jest błyszczące – zarówno na Twoim ciele i twarzy. 

Sprawdź również solicitar un prestamo urgente online

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *