Można powiedzieć, że jeansy są tak uniwersalne, że pasują do każdej stylizacji, a według większości marek, nie trzeba ich nawet prać tak często. Jedna rzecz mniej do zmartwienia! Sprawdź rodzaje jeansów aby dobrać te, idealnie pasujące do Twojego stylu!

Chude jeansy

Chude dżinsy, jak sama nazwa wskazuje, dopasowane są do ciała. Przybierają kształt twoich nóg. Jeśli masz chude i seksowne nogi, których nie możesz się doczekać, aby pokazać, to te jeansy są dla Ciebie. Chude dżinsy mają niskie, średnie i wysokie cięcia w talii, wszystkie są zazwyczaj rozciągliwe – co sprawia, że są naprawdę uniwersalne. Unikaj – jeśli masz okrągłe lub gruszkowate ciało.

Chude dżinsy z krótszymi nogawkami są bardzo podobne do zwykłych chudych dżinsów, z wyjątkiem tego, że kończą się przed twoimi kostkami Niektóre z nich mają fałdy, które zwiększa ich estetykę. Jeśli chodzi o styl, nie ma dużej różnicy między nimi a zwykłymi chudymi dżinsami. Odpowiednie dla – Kobiet z klepsydrą w kształcie ciała, tych, które są małe lub tych, które mają szczupłe nogi, mogą nosić chude lub chude dżinsy crop. Unikaj – Jeśli masz okrągłe lub gruszkowate ciało.

Proste jeansy

Kochasz dżinsy, które są przytulne i lekko oplatają ciało? Ale nie masz odpowiedniego ciała i pewności siebie, by wciągnąć na nogi chude jeansy? Mamy odpowiedź – dżinsy z prostymi nogawkami. Zaufaj nam, są zbawczą łaską. Są między chudymi i chłopięcymi dżinsami. Sprawiają, że twoje nogi wyglądają na dłuższe niż są. Nadają się do większości typów sylwetek, ponieważ są tak zaprojektowane. Unikaj – Jeśli nie musisz się o to martwić.

Jegginsy

Jegginsy to w zasadzie twoje legginsy z tkaniny dżinsowej. Tak więc, w przypadku jegginsów również stosuje się ten sam wzór stylizacji. Noś topy, które są nieco poniżej bioder.. Większość kobiet przysięga stawia na nie, ponieważ są one niesamowicie wygodne i mają pasek w talii zamiast standardowych guzików. Są one również przydatne dla kobiet w ciąży, ponieważ nie uciskają brzucha, ale wyglądają tak samo stylowo. Są też świetne zimą – są łatwe do noszenia w butach zimowych, utrzymują ciepło i wygodę. I tak jak dżinsy, występują w wielu odcieniach i kolorach. Pasują do wszystkich typów ciała, ponieważ dobrze dopasowują się do Twojej sylwetki i kształtu. Idealne dla kobiet w ciąży.

Jeansy mom

To, co początkowo uważano za dżinsy mamusi, powoli stało się gorącym towarem odzieżowym kobiet we wszystkich grupach wiekowych. Jednak nowe dżinsy typu mom są bardziej zwężone niż oryginalne jeansy w tym stylu. Nadają się do wszystkich typów ciała, ponieważ dopasowują się do Twojej sylwetki i dobrze pasują. Idealne dla lekko puszystych kobiet

Jeansy z niskim stanem

Dżinsy typu low rise (czyli niskim stanem) weszły szturmem w świat mody. Świetnie wyglądają na kobietach z dobrze zdefiniowaną talią, ponieważ zaczynają się trochę poniżej pępka.Ten styl dobrze łączy się z prostymi topami na lato. Nadaje się dla – Kobiety, które są małe, mają talię klepsydrę i nie boją pokazać swojego brzuszka!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *