Noszenie sandałów ze skarpetkami lub hawajskich szortów na siłowni z polo to tylko kilka przykładów na nietrafione modowe wybory mężczyzn. Czasami nasi mężczyźni potrzebują pomocy w doborze modnych ubrań oraz ich połączenia i to jest część naszej pracy! I wiecie co? Możesz sprawić, by ubrania twojego mężczyzny wyglądały lepiej, nie raniąc ich uczuć. To jest klucz! Jako kobiety nie chcemy zranić ich uczuć, chcemy tylko pomóc im poczuć się pewniej w bardziej modnych ubraniach!

Osobowość w ubraniach

Tylko dlatego, że uważasz, że coś dobrze wygląda na okładce magazynu, nie oznacza, że będzie dobrze wyglądało na Twoim chłopaku, mężu lub innym mężczyźnie. Pomóż mu stać się najlepszą wersją siebie zamiast tego, co uważasz za dobrze wyglądające. Chodzi o to, żeby on czuł się i wyglądał świetnie, a nie o ciebie. Jeśli Twój mężczyzna jest byłym sportowcem i chce nosić tylko buty do tenisa, zacznij pokazywać mu sneakersy, które są zarówno stylowe jak i funkcjonalne. Jeśli uwielbia nosić T-shirty, ponieważ czuje się w nich najlepiej, idź na zakupy po bardziej dopasowaną, koszulkę, która pokaże jego osobowość.

Dopasowanie jest ważne

Nic tak nie rujnuje stroju, jak źle dopasowane ubranie. Mężczyźni często kupują ubrania bez przymierzania go i zostają z parą szortów, które są za ciasne lub całkowicie za duże. Zachęcaj swojego faceta, żeby zawsze przymierzał! Idź z nim na zakupy i każ mu zrobić mini pokaz mody w garderobie. Pomóż mu zdać sobie sprawę z tego, co oznacza dobre dopasowanie. Strój może zostać całkowicie zmieniony, jeśli będzie pasował w odpowiedni sposób. Zbyt dużo materiału nigdy nie jest dobrą rzeczą. Albo sprawia, że wygląda na zbyt chudego, albo zbyt dużego. Chcesz się też upewnić, że ubrania nie są zbyt obcisłe. Tkanina powinna ściśle oplatać osobę, nie pociągając za sobą niepochlebnych wrażeń.

Jeśli mężczyzna nie lubi chodzić na zakupy, to stwórzcie szafę kapsułową, gdzie z zaledwie kilku wysokiej jakości ubrań stworzycie wiele oryginalnych zestawów. Wystarczy, że raz pójdziecie na zakupy i wybierzecie kilka basicowych koszulek w stonowanych kolorach, czarne spodnie, jeansy, bluzę, sweter, buty na lato oraz buty zimowe męskie. Do tego kilka fajnych dodatków i każdego dnia twój partner będzie miał co na siebie włożyć.

Wizyta u barbera i fryzjera

Jeśli Twój facet został obdarzony dużą ilością włosów i potrafi wyhodować brodę jak nikt inny, to wspaniała rzecz, ale jego włosy na twarzy mogą bardzo łatwo wymknąć się spod kontroli. Można zauważyć, że mężczyźni, którzy zaczęli zapuszczać brodę, nie dbają o nią. Prawda jest taka, że muszą po prostu udać się do barbera, który wie, co zrobić, by pomóc mu ukształtować brodę, zaoferować mu wskazówki i sztuczki, jak ją utrzymać, a także kupić produkty, które sprawią, że będzie wyglądać ładnie i pachnąco.

Klasyka dla mężczyzny

Ta wskazówka skierowana jest zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet: w razie wątpliwości, zachowaj klasę. Istnieje mnóstwo trendów, które mogą zaintrygować twojego człowieka, ale twoją rolą jest zachęcenie go do trzymania się klasyki. Zbyt często widać facetów, którzy próbowali połączyć różne style i kończyli wyglądając, jakby przebrali się na Halloween.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *