Czy zdarzyło ci się stać w garderobie przymierzając ubrania i nie wiedząc co zrobić, aby w końcu odpowiednio dopasować swój ubiór? Pewnie nie raz sobie powtarzałaś: „Czy ta spódniczka pasuje do tej koszulki? Może tak, a może nie?” Sprawdźcie irytujące problemy z modą, które na pewno zrozumiecie i odniesiecie do swojego życia!

Sukienki bez ramiączek

Ciągle podciągasz sukienkę w górę? Nie potrafisz powiedzieć, ile zdjęć jest z Tobą w momentach, kiedy podciągasz sukienkę? Kobieta z małymi piersiami, może mieć wbudowane w sukienkę miseczki. Jeśli w twoich sukienkach tego brakuje – Idź do dobrego krawca i poproś o przyszycie miseczki do sukienki. To jest stosunkowo tanie i warte swojej ceny! Dla pań z większym biustem najlepszym rozwiązaniem jest pójście z biustonoszem bez ramiączek i gorsetem. Biustonosze bez ramiączek mają tendencję do opadania i jeśli masz pod spodem gorset, który sięga do talii, stanik pozostanie w górze i utrzyma Twoją sukienkę na miejscu.

Szpilki i bolące nogi

Czy też tak masz, że możesz wytrzymać w szpilkach maksymalnie kilka godzin, o ile będziesz siedziała przez większość czasu? Pod koniec dnia noszenia szpilek, kobieta wygląda na bardzo zmęczoną i jakby przygaszoną. Na szczęście teraz jest jeszcze mnóstwo opcji obcasów, które nie zrujnują ci stóp! Chodzi mi o gruby obcas lub klinową piętę. Obie te opcje zapewniają oparcie i wspierają plecy, ponieważ nie obciążają w sposób nienaturalny palców u stóp i nóg. Kluczem jest rozłożenie ciężaru na całe ciało, a nie w jednym miejscu.

Odzież modelująca

Zakładanie odzieży modelującej potrafi dać w kość i zdecydowanie jest ciężkim treningiem. A najgorsze jest to, że zdejmując ją, czujesz się jak makrela w puszce. Taka odzież to świetny wynalazek, który absolutnie wyszczupla nasze sylwetki, ale mogą one zaboleć! Jeśli cierpisz, nosząc odzież wyszczuplającą, zalecam zwiększenie rozmiaru. Nadal będziesz miała korzyści z mniejszej talii, ale będziesz czuła się bardziej komfortowo.

Koszule damskie

Zawsze trzymaj się stwierdzenia: damskie koszule zapinane na guziki muszą być dopasowane. Panie albo kupują je za małe i mają niezręczne przerwy między guzikami, które odsłaniają staniki, albo kupują je za duże i wyglądają jak koszula twojego męża.

Zakupy bez rezultatów

Wyjazd na całodzienne zakupy i nic nie znalezienie. Jest to super frustrujące. Kluczem do udanych zakupów jest brak oczekiwań. Nie należy szukać niebiesko-białej sukienki bez ramiączek z dekoltem i spódnicy w kratkę. Nie możesz być tak konkretna! Wejdź w swoje zakupy z otwartym umysłem i bądź chętna do przymierzania ubrań, o których wcześniej nie myślałaś.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *