Pewnie naszła Cię pokusa, aby całkowicie odmienić swoją szafę, gdy dowiesz się, że jesteś w ciąży, oprzyj się pokusie. Podpowiemy ci, czego potrzebujesz w kwestii odzieży ciążowej!

Wygodna bielizna i biustonosze

Komfort jest najważniejszym aspektem twojej bielizny w ciąży. Kup bieliznę, która jest nieco wyższa – całkowicie odmieni Twoje życie. Wcześniej może nie zdawałaś sobie sprawy, jak niewygodna jest twoja poprzednia bielizna, z tą poczujesz się co to jest prawdziwy komfort. Dodatkowo, ważne jest kupowanie biustonosza, który jest bardziej wspierający dla rosnących „przyjaciół”.

Spodnie idealnie

Oczywiście mowa tu o legginsach, które możesz nosić pod tuniką do pracy i poza domem, mogą również służyć do treningów. Są po prostu niezbędne! Treningowe legginsy mają pełną opaskę na brzuchu, która podtrzymuje rosnący brzuch podczas treningu i nie pozwala mu za bardzo się poruszać. Jest to świetny sposób na odciążenie dolnej części pleców. Nie ma potrzeby kupowania pary legginsów na każdy dzień, kiedy można je po prostu wrzucić do pralki i w mig wyschną.

Dżinsy w czasie ciąży

Macierzyńskie dżinsy ogrodniczki. Są tak wygodne, a przedni panel pomaga podtrzymać brzuch i trochę go podnieść. Nie będziesz chciała wracać do zwykłych jeansów po urodzeniu maleństwa.

Tuniki dla kobiet w ciąży

Jeśli masz tuniki sprzed ciąży To idealnie się składa – nie będziesz potrzebowała robić dodatkowych zakupów. Tuniki zazwyczaj są dużo większe niż potrzebujesz, dlatego z łatwością zakryjesz swój ciążowy brzuszek w chłodniejsze dni.

Wygodne buty

Zimą możesz kupić sobie buty z lekkim obcasem, a wiosną i latem nosić espadryle z około. Lekki obcas w porównaniu z całkowicie płaskim butem jest lepszy, ponieważ pomaga rozłożyć ciężar ciała na całej stopie i zdjąć nacisk z dolnej części pleców.

Po ciąży dobrym pomysłem jest przekazanie ubrań ciążowych dalej. Zwłaszcza jeśli wiesz, że nie będziesz chciała mieć ich więcej – przekaż swoje ubrania macierzyńskie przyjaciółce lub podaruj je lokalnej organizacji charytatywnej. Jest mnóstwo przyszłych mam, które byłyby wdzięczne za pomoc!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *